Logo PCKiA w Pasłęku

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka

Ocena 0/5

Pasłęckie Centrum Kultury i Aktywności zaprasza na Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka, który odbędzie się 27 czerwca 2026 r. na boisku w Parku Ekologicznym. Początek turnieju o godz. 10:00.
Zapisy drogą mailową: miroslaw.plawgo@pckia.paslek.pl lub na miejscu zawodów. Serdecznie zapraszamy.

siata 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności