Dzień pełen atrakcji w Parku Ekologicznym
W dniu 24 czerwca 2026 r. Pasłęckie Centrum Kultury i Aktywności zorganizowało dla grupy „Pszczółki” z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Pasłęku wyjątkowy dzień w Parku Ekologicznym. Rozpoczęliśmy od zajęć kreatywnych, podczas których mali podróżnicy „pakowali” swoje plecaki na wakacje. Było mnóstwo kolorów, cekinów i dużo słońca zapakowanego do plecaków! Następnie przyszedł czas na aktywności na świeżym powietrzu – gry zespołowe, malowanie na folii i wiele innych zabaw, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i uśmiechu. Na zakończenie wszyscy, po dniu pełnym wrażeń, ze smakiem zjedli kiełbaski z ogniska.
Serdecznie dziękujemy za udział i wspólnie spędzony czas!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!