Grand Prix Zakrzewka II
W niedzielę 26 kwietnia br. rozpoczął się kolejny cykl zawodów wędkarskich Grand Prix Zakrzewka II 2026 organizowanych przez Pasłęckie Centrum Kultury i Aktywności w Pasłęku. Pomimo fatalnych warunków pogodowych w postaci bardzo silnego wiatru, opadu gradu i wyładowania atmosferycznego na miejsce zbiórki przybyło 9 zawodników, którzy przez cztery godziny wytrwale zmagali się z przeciwnościami pogody. Po zakończeniu okazało się, że prawie wszyscy mieli złowione ryby takie jak leszcze, krąpie, płocie i trafił się też jeden boleń o wadze 2,58 kg, którego złowił Paweł Krajewski. Była to największa ryba tych zawodów.
Zwycięzcą zawodów został Adam Woźniak, który zdobył 7200 pkt, drugie miejsce Dawid Horbów, który zdobył 7140 pkt. a trzecie Jerzy Jarzyński uzyskując 4160 pkt. Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane jak zawsze przez Panią Burmistrz Pasłęka oraz nagrody rzeczowe. Zawody rozgrywane były na żywej rybie i wszystkie po zważeniu w dobrej kondycji natychmiast wrócił do wody. Kolejne zawody z tego cyklu przewidziane są 17 maja 2026 r.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!